-23%

Панталони - код 3062 - путер зелена - Последните парчиња

На залиха
SKU
337801
-23%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 788 - путер зелена
  Панталони - код 788 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 788 - тиркизна
  Панталони - код 788 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кошула - код 4443 - 2 - шарена
  Кошула - код 4443 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Комбинезон - код 9911 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0366 - окер
  Фустан - код 0366 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Фустан - код 953 - корали
  Фустан - код 953 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комбинезон - код 936 - путер зелена
  Комбинезон - код 936 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 1230 - црвена
  Фустан - код 1230 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 132 - борда
  Фустан - код 132 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Код 10926 - 5 - 2 - небесно сина
  Код 10926 - 5 - 2 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71