-23%

Панталони - код 3062 - темно сина - Последните парчиња

На залиха
SKU
337861
-23%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Панталони - код 3062 - небесно сина
  Панталони - код 3062 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код 788
  Код 788
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9859 - шарено
  Фустан - код 9859 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Кардиган - код 6930 - розова
  Кардиган - код 6930 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 548 - виолетова
  Фустан - код 548 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Палто - код 8282 - путер зелена
  Палто - код 8282 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 4616 - путер зелена
  Блуза - код 4616 - путер зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код 525 - 5
  Код 525 - 5
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 832 - окер
  Блуза - код 832 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Свободна рокля в червено - код 721
  Свободна рокля в червено - код 721
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 068 - кремова
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71