-47%

Панталони - код 3062 - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337876
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски панталон в бежово - код 9095
  Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Дамски топ рипс в бежово с цип - код 2630
  Топ - код 2630
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски гащеризон рипс в розово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Маица - код 4249 - сиво
  Маица - код 4249 - сиво
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тренерки - код 11636 - светло сина
  Тренерки - код 11636 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 8353 - црвена
  Блуза - код 8353 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2419 - виолетова
  Фустан - код 2419 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Спортски комплет - код 11583 - тиркизна
  Спортски комплет - код 11583 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Топ - код 3747
  Топ - код 3747
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Маица - код 11953 - бело
  Маица - код 11953 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71