-50%

Сако - код 420 - бела - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
41097
-50%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 13131
  Фустан - код 13131
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 1761 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бяло - код 3034
  Топ - код 3034 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Дамски топ рипс в черно - код 4602
  Топ - код 4602 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 5754 - црна
  Маица - код 5754 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Екстравагантен къс оранжев топ потник с връзки - код 2600
  Топ - код 2600
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Фустан - код 2419 - виолетова
  Фустан - код 2419 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71