-60%

Сако - код 949 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336361
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 2. Јакна - код 1827 - 1 - борда
  Јакна - код 1827 - 1 - борда
  Најниско MKD 2.262,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 3. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 5766 - бело
  Блуза - код 5766 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамска туника в бяло с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дуксер - код 4094
  Дуксер - код 4094
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Хеланки - код 2171 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Блуза - код 4046 - црна
  Блуза - код 4046 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 4188 - црна
  Блуза - код 4188 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71