-80%

Топ - код 379 - циклама - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
41280
-80%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 6223 - праска
  Топ - код 6223 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Атрактивен дамски топ потник в светлорозово каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в розово - код 2014
  Топ - код 2014 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Атрактивен дамски къс топ потник с гол гръб в розово - код 11934
  Топ - код 11934 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Ефектен дамски къс топ потник в червено - код 1292
  Топ - код 1292 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Маица - код 4496 - сиво
  Маица - код 4496 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 4672 - циклама
  Фустан - код 4672 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 3219
  Комплет - код 3219
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Дамски сет потник и пола рипс в черно - 10055
  Код 10055
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Маица - код 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71