-67%

Тренерки - код 494 - зелена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
40704
-67%
Special Price MKD 551,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски комплект потник и панталон в бежово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 2504
  Фустан - код 2504
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къс дамски топ потник в цвят мента - код 2723
  Топ - код 2723 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Дамска тениска в бежово с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2675 - шарена
  Фустан - код 2675 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Дамско боди в червено с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71