-61%

Туника - код 5559 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338776
-61%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска туника в черно - код 1215
  Туника - код 1215 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Свободна туника в черно - 7781
  Туника - код 7781 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и ангуг в черно - код 4304
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Маица - код 3233 - праска
  Маица - код 3233 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 11623 - портокалова
  Тренерки - код 11623 - портокалова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Свободен къс дамски гащеризон в светлосиво - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамски топ рипс с дантела в лилаво - код 0357
  Топ - код 0357 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Кардиган - код 6579
  Кардиган - код 6579
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71