-67%

Маица - код 024 - бела

Нема на залиха
SKU
43369
-67%
Special Price ден 348,00 Регуларна цена ден 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 229 - бело
  Топ - код 229 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Маица - код 569 - 1 - праска
  Маица - код 569 - 1 - праска
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Маица - код 822 - 1 - светло виолетова
  Маица - код 822 - 1 - светло виолетова
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Маица - код 3552 - бела
  Маица - код 3552 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Маица - код 914 - бела
  Маица - код 914 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Маица - код 3568 - бела
  Маица - код 3568 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Маица - код 607 - бело
  Маица - код 607 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Топ - код 876 - жолта
  Топ - код 876 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Маица - код 469 - 2 - бела
  Маица - код 469 - 2 - бела
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Маица - код 3543 - бела
  Маица - код 3543 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71