Ново -40%

Маица - код 13577 - 4

На залиха
Само %1 останат/и
SKU
1230241-c
-40%
MKD 434,71 Regular Price MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Райе

Материјал: Памук - 85 % Полиестер - 10 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи