Ново -57%

Маица - код 206 - сина

Нема на залиха
SKU
295111
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код NH2851 - светло сина
  Код NH2851 - светло сина
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 2. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Сукња - код 693 - виолетова
  Сукња - код 693 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 9857 - шарено
  Фустан - код 9857 - шарено
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 835 - виолетова
  Фустан - код 835 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 9855 - шарено
  Фустан - код 9855 - шарено
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Код 9988 - кремова
  Код 9988 - кремова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 9. Фустан - код 835 - светло сина
  Фустан - код 835 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 7236 - црна
  Фустан - код 7236 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71