-57%

Маица - код 2990 - црна

Нема на залиха
SKU
224446
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3659 - црна
  Маица - код 3659 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Маица - код 607 - тиркизна
  Маица - код 607 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Маица - код 530 - темно сина
  Маица - код 530 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 4. Маица - код 816 - црна
  Маица - код 816 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 5. Маица - код 437 - бела
  Маица - код 437 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Маица - код 3568 - бела
  Маица - код 3568 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Топ - код 656 - бела
  Топ - код 656 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Маица - код 2958 - црвена
  Маица - код 2958 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Маица - код 964 - 3 - бела
  Маица - код 964 - 3 - бела
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71