-62%

Маица - код 3552 - бела

На залиха
SKU
61012
-62%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 753,71
 2. Топ - код 0120 - сина
  Топ - код 0120 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Маица - код 3589 - црна
  Маица - код 3589 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Маица - код 951 - бела
  Маица - код 951 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Маица - код 3546 - црна
  Маица - код 3546 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Топ - код 0141 - тиркизна
  Топ - код 0141 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Маица - код 527 - бело
  Маица - код 527 - бело
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 8. Топ - код 7828 - зелена
  Топ - код 7828 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Маица - код 0808 - 2 - розова
  Маица - код 0808 - 2 - розова
  Најниско ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 10. Топ - код 0141 - виолетова
  Топ - код 0141 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71