-50%

Маица - код 3619 - бела

Нема на залиха
SKU
61503
-50%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 957 - бело
  Маица - код 957 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 632 - бела
  Топ - код 632 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 527 - црвена
  Маица - код 527 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Топ - код 92096 - капучино
  Топ - код 92096 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Топ - код 5577 - бело
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 607 - жолта
  Маица - код 607 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71