-57%

Маица - код 3667 - црна

Нема на залиха
SKU
224401
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 146 - црвена
  Топ - код 146 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Маица - код 177 - небесно сина
  Маица - код 177 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Топ - код 3035 - праска
  Топ - код 3035 - праска
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Маица - код 475 - црна
  Маица - код 475 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Топ - код 403 - виолетова
  Топ - код 403 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 6. Маица - код 3567 - розова
  Маица - код 3567 - розова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Маица - код 804 - 1 - бела
  Маица - код 804 - 1 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Маица - код 3638 - кремова
  Маица - код 3638 - кремова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 9. Топ - код 762 - жолта
  Топ - код 762 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Маица - код 530 - неон жолта
  Маица - код 530 - неон жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71