-55%

Маица - код 3667 - ментол

Нема на залиха
SKU
61710
-55%
Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в бяло с интересен принт - код 580
  Дамска тениска в бяло с интересен принт - код 580
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 2. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 3. Маица - код 569 - 1 - праска
  Маица - код 569 - 1 - праска
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Маица - код 2958 - окер
  Маица - код 2958 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Маица - код 3550 - бела
  Маица - код 3550 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Маица - код 987 - бело
  Маица - код 987 - бело
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Маица - код 918 - 6 - бела
  Маица - код 918 - 6 - бела
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Маица - код 914 - бела
  Маица - код 914 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Маица - код 515 - светло сина
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71