-60%

Маица - код 4361 - црна

На залиха
SKU
505876
-60%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11970 - црна
  Маица - код 11970 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Дамска тениска с надпис в черно - код 11905
  Маица - код 11905 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска тениска с принт в черно - код 7773 - лице
  Маица - код 7773 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Черна тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тениска в черно с надпис - код 822
  Маица - код 822 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5965 - сиво
  Фустан - код 5965 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 4521 - црна
  Фустан - код 4521 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кардиган - код 6579
  Кардиган - код 6579
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Топ потник с презрамки в черно - код 7774
  Топ - код 7774 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 4150 - бело
  Блуза - код 4150 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Атрактивен дамски топ плетиво в цвят тюркоаз - код 9909
  Топ - код 9909 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 8291 - зелена
  Фустан - код 8291 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 11631
  Маица - код 11631
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71