-40%

Маица - код 684 - бело

Нема на залиха
SKU
264511
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 2 - бело
  Маица - код 33799 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1297 - бела
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11826 - 2 - бела
  Маица - код 11826 - 2 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 11953 - бело
  Маица - код 11953 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Маица - код 11943 - бела
  Маица - код 11943 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Дамско боди в черно с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 8556 - црвена
  Фустан - код 8556 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски бански с връзки в две части в неоноворозово - код 1296
  Купачи - код 1296 - 11
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B160 - капучино
  Код B160 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Топ - код 11967 - црна
  Топ - код 11967 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Код B426 - виолетова
  Код B426 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код 525 - жолта
  Код 525 - жолта
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Код 523 - жолта
  Код 523 - жолта
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Маица - код 2981 - црна
  Маица - код 2981 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71