-57%

Маица - код 914 - бела

Нема на залиха
SKU
240961
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Топ - код 167 - розова
  Топ - код 167 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Маица - код 1102 - светло сина
  Маица - код 1102 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Топ - код 6606 - црвена
  Топ - код 6606 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Топ - код 0120 - бело
  Топ - код 0120 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 3017 - 2 - црна
  Маица - код 3017 - 2 - црна
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Маица - код 3549 - бела
  Маица - код 3549 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Маица - код 0606 - светло сина
  Маица - код 0606 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Маица - код 690 - небесно сина
  Маица - код 690 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Маица - код 2266 - путер зелена
  Маица - код 2266 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71