Ново -62%

Маска - код 010 - борда

На залиха
SKU
224131
-62%
Special Price ден 173,71 Регуларна цена ден 463,71

Тежина: 0.1 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маска

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 329 - бела
  Кратки панталони - код 329 - бела
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 2. Панталони - код 733 - 4 - црна
  Панталони - код 733 - 4 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 196 - црна
  Фустан - код 196 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 212 - црна
  Фустан - код 212 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Фустан - код 352 - 4 - кафеава
  Фустан - код 352 - 4 - кафеава
  Special Price ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.595,00
 6. Фустан - код 492 - црна
  Фустан - код 492 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Блуза - код 766 - бела
  Блуза - код 766 - бела
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 8. Комбинезон - код 858 - кремова
  Комбинезон - код 858 - кремова
  Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
 9. Панталони - код 733 - 1 - розова
  Панталони - код 733 - 1 - розова
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71