-36%

Професионална заштитна маска со FFP3 филтер

Нема на залиха
SKU
224161
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71

Професионални маски за заштита со FFP3 кој се менува FFP3 заштитата филтрира:

-ситни честички од прашина до 0.6 микрони;

-честички со големина на вируси,бактерии и поленов прав; - издувни гасови од автомобили Повеќекратна примена:

- Маска за повеќекратна изолација;

-Филтерот може да го користите 20 дена при секојдневна употреба на маската;

-Филтерот се менува со еден потег;

- Филтерот не се пере, бидејќи губи од неговите својства Ергономичен дизајн:

- Висока класа на мек и пропустлив неопрен; - Максимална удобност;

-Егрономски дизајн; Филтери FFP3 кои се менуваат;

- Универзална големина која можете да ја регулирате

Тежина: 0.05 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Маска

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 856 - светло виолетова
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 3231 - зелена
  Фустан - код 3231 - зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 744 - небесно сина
  Фустан - код 744 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 7077 - темно сива
  Блуза - код 7077 - темно сива
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 1162 - жолта
  Блуза - код 1162 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Код H - 9029 - 4 - шарена
  Код H - 9029 - 4 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Кошула - код 913 - розова
  Кошула - код 913 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 912
  Блуза - код 912
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комплет - код 840 - виолетова
  Комплет - код 840 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71