-33%

Маица - код 619 - бела

Нема на залиха
SKU
139
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4713 - бела
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска в бяло с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Бяла тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в бяло с принт - код 2460 - лице
  Маица - код 2460 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в бяло с апликация - код 2489
  Маица - код 2489 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска риза в бордо с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 11662 - црна
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 5239 - 1 - црвена
  Јакна - код 5239 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 5. Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 2771 - 4 - розова
  Блуза - код 2771 - 4 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в синьо - код 2989
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2231 - бела
  Фустан - код 2231 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Јакна - код 0266
  Јакна - код 0266
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71