-33%

Маица - код 619 - црна

Нема на залиха
SKU
134
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в черно с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5845
  Тренерки - код 5845
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 0998 - виолетова
  Фустан - код 0998 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 0157 - виолетова
  Блуза - код 0157 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Атрактивен бански две части шарен - код 8888 -1
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Черни ефектни дамски дънки с ципове - код 3408
  Фармерки - код 3408 - 3 - црна
  Најниско MKD 898,71
 7. Фустан - код 4521 - црна
  Фустан - код 4521 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8188 - црвена
  Фустан - код 8188 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дамски бански в цвят горчица - код 6188
  Купачи - код 6188 - 6 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71