Фармерки - код 787 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
337-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивен дамски топ с дантела в цвят праскова - код 11773
  Топ - код 11773 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2378 - црна
  Фустан - код 2378 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 2234 - бело
  Комплет - код 2234 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Спортски комплет - код 11630 - црна
  Спортски комплет - код 11630 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 1361 - 3
  Тренерки - код 1361 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 5654 - црвена
  Фустан - код 5654 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски гащеризон от рипс в цвят капучино - код 0199
  Комбинезон - код 0199 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71