Туника - код 798 - бела

Нема на залиха
SKU
38419
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 1448 - 2 - бело
  Туника - код 1448 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Туника - код 1215 - 3 - бело
  Туника - код 1215 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Екстравагантна туника с имитация на риза в цвят корал - код 7130
  Туника - код 7130 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Туника - код 0411 - пудра
  Туника - код 0411 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Туника - код 1448 - 3
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Екстравагантна дамска туника с принт овърсайз - код 1852 - 5
  Туника - код 1852 - 5 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Туника - код 11671
  Туника - код 11671
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамска туника в бяло с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 6
  Туника - код 6360 - 6 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Туника - код 0642 - бело
  Туника - код 0642 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамска туника в черно с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71