Туника - код 358 - црна

Нема на залиха
SKU
38251
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 8805 - црна
  Туника - код 8805 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Туника - код 7130 - црна
  Туника - код 7130 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Туника - код 8805
  Туника - код 8805
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Туника - код 8805
  Туника - код 8805
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Туника - код 4605 - бела
  Туника - код 4605 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Туника - код 0420
  Туника - код 0420
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Туника - код 7130 - црна
  Туника - код 7130 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Туника - код 8805 - црна
  Туника - код 8805 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Свободна дамска туника в черно - код 11671
  Туника - код 11671 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Екстравагантна дамска туника на мечета - код 1852 - 5
  Туника - код 1852 - 5 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71