Туника - код 194 - црна

Нема на залиха
SKU
38355
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска туника в черно с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Туника - код 0420 - циклама
  Туника - код 0420 - циклама
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Екстравагантна дамска туника с мики маус - код 1852 - 3
  Туника - код 1852 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Свободна дамска туника в бежово - код 0411
  Туника - код 0411
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Туника - код 8805 - црна
  Туника - код 8805 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамска туника в бяло - код 1215
  Туника - код 1215 - 4 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Туника - код 7130 - окер
  Туника - код 7130 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска туника в бяло с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Туника - код 8805
  Туника - код 8805
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71