Туника - код 358 - бела

Нема на залиха
SKU
38255
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 1215 - 3 - бело
  Туника - код 1215 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска туника в бяло изчистен модел - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Екстравагантна туника в бяло - код 4222
  Туника - код 4222 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Свободна туника с дълъг ръкав в бяло - код 1157
  Туника - код 1157 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Свободна дамска туника с надпис в бяло - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Свободна дамска туника от плетиво в бежово - код 3238
  Туника - код 3238 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Свободна дамска туника в бяло на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Екстравагантна туника с имитация на риза в светлосиньо - код 7130
  Туника - код 7130
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 1
  Туника - код 3108 - 1 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Свободна туника с дълга задна част в розово - 7781
  Туника - код 7781 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Туника - код 1448 - 1 - црна
  Туника - код 1448 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 2
  Туника - код 3108 - 2 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамска туника от плетиво с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Свободна туника с дълга задна част в синьо - 7781
  Туника - код 7781 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 5
  Туника - код 6360 - 5 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71