Туника - код 359 - бела

Нема на залиха
SKU
38250
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Парео - код 6000 - бело
  Парео - код 6000 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Туника - код 9939 - путер зелена
  Туника - код 9939 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Туника - код 5556 - црна
  Туника - код 5556 - црна
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 5. Парео - код 755 - шарена
  Парео - код 755 - шарена
  Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
 6. Туника - код 714 - црна
  Туника - код 714 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Туника - код 5559 - црна
  Туника - код 5559 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Туника - код 712 - розова
  Туника - код 712 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Туника - код 3686 - 3 - окер
  Туника - код 3686 - 3 - окер
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Туника - код 3070 - бело
  Туника - код 3070 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71