Туника - код 393

Нема на залиха
SKU
38254
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 751 - бело
  Туника - код 751 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Туника - код 202 - бела
  Туника - код 202 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Туника - код 992 - виолетова
  Туника - код 992 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Туника - код 143 - сиво
  Туника - код 143 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Туника - код 714 - црна
  Туника - код 714 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Парео - код 755 - шарена
  Парео - код 755 - шарена
  Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
 5. Парео - код 5022 - 1 - црна
  Парео - код 5022 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Туника - код 997 - 2 - сиво
  Туника - код 997 - 2 - сиво
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Туника - код 143 - ментол
  Туника - код 143 - ментол
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Туника - код 751 - бело
  Туника - код 751 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Туника - код 992 - окер
  Туника - код 992 - окер
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71