Туника - код 393 - црна

Нема на залиха
SKU
38253
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 3720 - светло сина
  Туника - код 3720 - светло сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 2. Парео - код 5022 - 1 - црна
  Парео - код 5022 - 1 - црна
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Туника - код 5556 - црна
  Туника - код 5556 - црна
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 4. Туника - код 1191 - сиво
  Туника - код 1191 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Најниско ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 6. Туника - код 202 - бела
  Туника - код 202 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Туника - код 966 - сиво
  Туника - код 966 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Туника - код 5511 - бело
  Туника - код 5511 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Туника - код 5055 - 3 - шарена
  Туника - код 5055 - 3 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Туника - код 5055 - 5 - шарена
  Туника - код 5055 - 5 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71