Туника - код 844 - црна

Нема на залиха
SKU
38024
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 714 - црна
  Туника - код 714 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Туника - код 202 - црна
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Туника - код 175 - сиво
  Туника - код 175 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Туника - код 5511 - бело
  Туника - код 5511 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Парео - код 5022 - 1 - црна
  Парео - код 5022 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Туника - код 202 - бела
  Туника - код 202 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Туника - код 920 - тиркизна
  Туника - код 920 - тиркизна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Туника - код 5055 - 3 - шарена
  Туника - код 5055 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Туника - код 3686 - 1 - циклама
  Туника - код 3686 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Туника - код 202 - црна
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Туника - код 143 - сиво
  Туника - код 143 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Туника - код 920 - светло сива
  Туника - код 920 - светло сива
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71