Палто - код 344 - сиво

Нема на залиха
SKU
3587
MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Палто - код 9099 - сиво
  Палто - код 9099 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Палто - код 3839 - путер зелена
  Палто - код 3839 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Палто - код 3435 - путер зелена
  Палто - код 3435 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Палто - код 187 - црна
  Палто - код 187 - црна
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.812,71
 4. Палто - код 7709 - окер
  Палто - код 7709 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Палто - код 164 - путер зелена
  Палто - код 164 - путер зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Палто - код 4554 - зелена
  Палто - код 4554 - зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Палто - код 5144 - 3 - црна
  Палто - код 5144 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Палто - код 7709 - путер зелена
  Палто - код 7709 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71