-29%

Палто - код 410 - црвена

Нема на залиха
SKU
387931
-29%
Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Палто

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Палто - код 9099 - борда
  Палто - код 9099 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Дамски дънки в черно - код 4130
  Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Код DM-04 - жолта
  Код DM-04 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Џемпер - код 7333
  Џемпер - код 7333
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 8871 - циклама
  Фустан - код 8871 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код 13010 - црна
  Код 13010 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Јакна - код 4866 - 1
  Јакна - код 4866 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код 503 - ментол
  Код 503 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 2
  Сукња - код 8571 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски топ в бежово - 1287
  Топ - код 1287 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71