Панталони - код 4456 - 4 - бела

Нема на залиха
SKU
293071-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 1156
  Код 1156
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 3464 - небесно сина
  Блуза - код 3464 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Топ - код 1170 - црна
  Топ - код 1170 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 6674 - кремова
  Блуза - код 6674 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Код H - 9029 - 4 - шарена
  Код H - 9029 - 4 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Топ - код 167 - розова
  Топ - код 167 - розова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Код 0008
  Код 0008
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Маица - код 206 - темно сина
  Маица - код 206 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Код H - 9029 - 1 - шарена
  Код H - 9029 - 1 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71