Панталони - код 4456 - 1 - пудра

Нема на залиха
SKU
292846-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 167 - светло сина
  Топ - код 167 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Комплет - код 5044 - црвена
  Комплет - код 5044 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Купачи - код 734 - црна
  Купачи - код 734 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Код AC-1013 - црна
  Код AC-1013 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 6622 - зелена
  Фустан - код 6622 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Комплет - код 9960 - небесно сина
  Комплет - код 9960 - небесно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Фустан - код 7758 - црна
  Фустан - код 7758 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кошула - код 4646 - бело
  Кошула - код 4646 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Маица - код 0909 - бело
  Маица - код 0909 - бело
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 10. Фустан - код 1415 - сина
  Фустан - код 1415 - сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71