-41%

Панталони - код 091 - 3 - зелена

На залиха
SKU
244981-c
-41%
ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 5950 - шарена
  Панталони - код 5950 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Панталони - код 091 - 1 - кремова
  Панталони - код 091 - 1 - кремова
  Најниско ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Код 686
  Код 686
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Тренерки-долен дел - код 686 - кремова
  Тренерки-долен дел - код 686 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Тренерки-долен дел - код 2244 - темно сина
  Тренерки-долен дел - код 2244 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 2244 - сиво
  Фустан - код 2244 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Тренерки-долен дел - код 738 - кремова
  Тренерки-долен дел - код 738 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71