Ново -66%

Парео - код 4259 - црна

Нема на залиха
SKU
292636
-66%
Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Парео

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 334 - ментол
  Комплет - код 334 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кошула - код 338 - бела
  Кошула - код 338 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 9867 - црна
  Блуза - код 9867 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Код SP9027 - ментол
  Код SP9027 - ментол
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Фустан - код 0109 - црна
  Фустан - код 0109 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 8810 - бело
  Фустан - код 8810 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 757 - темно сина
  Фустан - код 757 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кошула - код 4646 - црна
  Кошула - код 4646 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 4151 - небесно сина
  Фустан - код 4151 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 2546 - бела
  Фустан - код 2546 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71