Код 315 - 1

Нема на залиха
SKU
308
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6171 - бело
  Кошула - код 6171 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 657 - светло сина
  Кошула - код 657 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 7703-2 - шарено
  Кошула - код 7703-2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кошула - код 4848 - кафеава
  Кошула - код 4848 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Кошула - код 9032 - ментол
  Кошула - код 9032 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Кошула - код 5081 - небесно сина
  Кошула - код 5081 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Кошула - код 6148 - пудра
  Кошула - код 6148 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Кошула - код 5081 - окер
  Кошула - код 5081 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71