Код 315 - 3

Нема на залиха
SKU
310
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 2. Свободна дамска риза в светлосиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Ефектна дамска риза в цвят горчица - код 4169
  Кошула - код 4169 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Свободна риза в жълто - код 8842
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамска риза с къдрици в оранжево - код 4136
  Кошула - код 4136 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска лятна риза цвят капучино - 6598
  Кошула - код 6598 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Дамска лятна риза в бежово - 6598
  Кошула - код 6598 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлосиньо - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Кошула - код 9902 - розова
  Кошула - код 9902 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71