Код 315 - 5

Нема на залиха
SKU
312
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектна дамска риза в червено - код 4169
  Кошула - код 4169 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Атрактивна риза в бежово - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят мента - код 3525
  Кошула - код 3525 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Свободна риза в черно - код 8842
  Кошула - код 8842 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Кокетна дамска риза с паднали рамене в зелено - код 7126
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Дамска риза цвят пудра - 6598
  Кошула - код 6598 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Дамска риза в светлосиньо - код 5293
  Кошула - код 5293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска лятна риза в светлосиньо - 6598
  Кошула - код 6598
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Елегантна дамска риза дантела в бяло - код 1404
  Кошула - код 1404 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71