-33%

Фустан - код 715 - темно сина

Нема на залиха
SKU
259
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2129 - тиркизна
  Фустан - код 2129 - тиркизна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2484 - темно сина
  Фустан - код 2484 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8485 - темно сина
  Фустан - код 8485 - темно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Маица - код 6035 - црна
  Маица - код 6035 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Палто - код 7989 - црвена
  Палто - код 7989 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Блуза - код 8063 - бела
  Блуза - код 8063 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 11513 - црвена
  Фустан - код 11513 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Код NH2851 - светло сина
  Код NH2851 - светло сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Код LS563 - портокалова
  Код LS563 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 374 - црна
  Блуза - код 374 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Јакна - код 0607 - црна
  Јакна - код 0607 - црна
  Најниско MKD 2.928,71 Регуларна цена MKD 4.668,71