-33%

Фустан - код 715 - зелена

Нема на залиха
SKU
271
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345
  Фустан - код 2345
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2578 - ментол
  Фустан - код 2578 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8292 - ментол
  Фустан - код 8292 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1249
  Фустан - код 1249
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Хеланки - код 2142 - 3
  Хеланки - код 2142 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Дамски топ с къдрички в розово - код 11537
  Топ - код 11537 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 5654 - црвена
  Фустан - код 5654 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Изчистен дамски топ в розово - код 3183
  Топ - код 3183 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бежово - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Туника - код 11671 - бело
  Туника - код 11671 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Блуза - код 2180 - 1
  Блуза - код 2180 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комплет - код 2406 - црна
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71