Ново -44%

Фустан - код 757 - црна

Нема на залиха
SKU
292756
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 681 - црна
  Фустан - код 681 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Маица - код 467 - 1 - бела
  Маица - код 467 - 1 - бела
  Најниско ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Фустан - код 336 - бело
  Фустан - код 336 - бело
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 5. Фустан - код 692 - небесно сина
  Фустан - код 692 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Маица - код 0589 - путер зелена
  Маица - код 0589 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 7. Маица - код 951 - 1 - црна
  Маица - код 951 - 1 - црна
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Код AC-1012 - црна
  Код AC-1012 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 8810 - кремова
  Фустан - код 8810 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71