Ново -44%

Фустан - код 757 - кафеава

Нема на залиха
SKU
292741
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код SP9027 - ментол
  Код SP9027 - ментол
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 2. Фустан - код 0088 - црна
  Фустан - код 0088 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комплет - код 215 - темно сина
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Комплет - код 651 - црвена
  Комплет - код 651 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Комбинезон - код 0809 - путер зелена
  Комбинезон - код 0809 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 692 - небесно сина
  Фустан - код 692 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Комбинезон - код 718 - црвена
  Комбинезон - код 718 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Комбинезон - код 769
  Комбинезон - код 769
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 696 - светло сина
  Фустан - код 696 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 10. Панталони - код 5950 - шарена
  Панталони - код 5950 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71