Ново -44%

Фустан - код 757 - виолетова

На залиха
SKU
292651
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 143 - бела
  Маица - код 143 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 2. Фустан - код 0012 - бела
  Фустан - код 0012 - бела
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 3. Фустан - код 6622 - ментол
  Фустан - код 6622 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 2727 - небесно сина
  Комплет - код 2727 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Фустан - код 1424
  Фустан - код 1424
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 8582 - зелена
  Фустан - код 8582 - зелена
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 3636 - тиркизна
  Фустан - код 3636 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Дамска блуза в цвят мента - код 6561
  Дамска блуза в цвят мента - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Комплет - код 5044 - кремова
  Комплет - код 5044 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 4439
  Блуза - код 4439
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71