Ново -44%

Фустан - код 757 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
292711
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2079 - црна
  Фустан - код 2079 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 5452 - бела
  Блуза - код 5452 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фармерки - код 3409 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3409 - 1 - небесно сина
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Фустан - код 2093 - кремова
  Фустан - код 2093 - кремова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Јакна - код 761 - путер зелена
  Јакна - код 761 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 5530 - црна
  Комбинезон - код 5530 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Фустан - код 597
  Фустан - код 597
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Фустан - код 835 - црна
  Фустан - код 835 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Код 1156
  Код 1156
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71