-33%

Фустан - код 715 - темно сина

Нема на залиха
SKU
260
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4802 - сина
  Фустан - код 4802 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4757 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 4757 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 7793 - сина
  Фустан - код 7793 - сина
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Топ потник рипс с ефектни презрамки в цвят циклама - код 44911
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Тренерки - код 11987 - црна
  Тренерки - код 11987 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тренерки - код 0446 - црна
  Тренерки - код 0446 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 4288 - портокалова
  Фустан - код 4288 - портокалова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1253 - црна
  Фустан - код 1253 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска изчистена тениска в бяло - код 1423
  Маица - код 1423 - 2 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Тениска в бяло с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 0981 - капучино
  Блуза - код 0981 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Топ - код 25528 - розова
  Топ - код 25528 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71