Фустан - код 646 - црна

Нема на залиха
SKU
241-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 2236 - 3 - розова
  Кратки панталони - код 2236 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в бяло - код 45288
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Туника - код 8681 - бело
  Туника - код 8681 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Топ - код 11777 - бело
  Топ - код 11777 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 3889 - 1 - црвена
  Јакна - код 3889 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 8. Код B57 - окер
  Код B57 - окер
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Топ - код 4635 - бела
  Топ - код 4635 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Боди - код 11935 - розова
  Боди - код 11935 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71