-33%

Фустан - код 715 - розова

Нема на залиха
SKU
265
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - пудра
  Фустан - код 2345 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2578 - пудра
  Фустан - код 2578 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8292 - розова
  Фустан - код 8292 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски топ с дантела в жълто - код 2965
  Топ - код 2965 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Комплет - код 2986 - 2
  Комплет - код 2986 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Тренерки - код 1546 - розова
  Тренерки - код 1546 - розова
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Къса дамска тениска в бежово - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 4301 - бело
  Фустан - код 4301 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Фустан - код 4752 - 1 - праска
  MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамско боди в синьо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71